چهارشنبه, 14 خرداد 1399
  • ساعت : ۹:۴۷:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ 
  • کد خبر : ۱۹۲۷۶۳
حفظ سلامتی كاركنان مهمترین اصل مدیریت است

محمد علی امانی زاده نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان در حاشیه بازدید از نحوه توزیع بسته های بهداشتی جهت جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا در بین کارکنان این اداره کل ،مهمترین اصل در مدیریت را حفظ سلامت روح و جسم کارکنان دانست.

امانی زاده با اشاره به اهمیت مدیریت در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا افزود؛ آنچه باید مد نظر داشت پیشگیری از ابتلای جامعه به این ویروس پیش از درمان است.

نماینده وزیر امور اقتصادی و دارایی در استان هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود با  بیان اینکه توزیع بسته های بهداشتی در اداره کل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان تنها بخشی از برنامه های مورد نظر در این اداره است افزود ؛ سعی شده است با نصب پوستر های هشدار دهنده و فرهنگسازی در این باره به آگاهی کارکنان نسبت به این ویروس افزوده شود.

 مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان با اشاره به حذف ساز و کار ورود و خروج کارمندان با دستگاه از این اداره گفت؛ همکاران روزانه حضور خود را از طریق امور اداری اعلام داشته و  از لمس دستگاه حضور و غیاب و احتمال ابتلا به ویروس خطرناک کرونا جلوگیری می کنند.

 در پایان نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان ضمن  آرزوی صحت و سلامت برای همه ی مردم جهان به خصوص ملت شریف ایران  ، عبور از این بحران را نیازمند یک توجه جمعی دانست.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0