چهارشنبه, 22 مرداد 1399
  • ساعت : ۱۲:۴۸:۳۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ 
  • کد خبر : ۱۹۶۰۵۳
تغییر در رأس مديريت امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان؛
هدایت اله خسروانی فرد به سرپرستی این اداره كل منصوب شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان ،هدایت اله خسروانی فرد به سرپرستی این اداره كل منصوب شد.

امروز شنبه بیست و هشتم تیرماه نود و نه طی نشستی صمیمانه از زحمات محمد علی امانی زاده تقدیر و هدایت اله خسروانی فرد به عنوان سرپرست امور اقتصادی و دارایی استان معرفی شد.

این جلسه با حضور دکتر حیدری معاون اقتصادی استانداری هرمزگان و هیئت همراه و همچنین تعدادی از مدیران اقتصادی استان در اداره کل امور اقتصادی و دارایی  برگزار شد .

در این نشست ابتدا دکتر حیدری ضمن قدردانی از تلاش ها و آروزی موفقیت برای امانی زاده  ،سرپرست جدید اداره کل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان را فردی توانمند دانست.

حیدری با اشاره به انتصاب هدایت اله خسروانی فرد به عنوان سرپرست امور اقتصادی و دارایی هرمزگان این انتخاب را نشانگر پتانسیل مدیریتی در استان دانست و افزود : اینکه یک فرد از بدنه ی همین اداره به این سمت منصوب شده نشانه ی توانایی مدیریتی  آقای خسروانی فرد است.

در بخش دیگری از این نشست امانی زاده با تشکر از کارکنان امور اقتصادی و دارایی هرمزگان برای خسروانی فرد آرزوی موفقیت کرد.

امانی زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توانایی و تجربه خسروانی فرد وی را از مدیران پاک دست دانست.

در بخش دیگری از این جلسه خسروانی فرد ضمن قدردانی از مدیران گذشته  برای محمد علی امانی زاده آروزی موفقیت کرد.

سرپرست امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان ضمن تقدیر از دکتر همتی استاندار هرمزگان و همچنین حضور دکتر حیدری  به اهمیت نقش امور اقتصادی و دارایی اشاره کرد و دستیابی به اهداف سازمانی و نظام را راس همه ی امور دانست.


گفتنی ست چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۹ طی حکمی از سوی دکتر علی عسكري معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی هدایت اله خسروانی فرد به سرپرستی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان منصوب شد.
خسروانی فرد سابقه ی خدمت در دستگاه های اجرایی مختلف استان از جمله ذيحساب اداره کل راه و شهرسازی و استانداری هرمزگان را نیز در کارنامه خود دارد.
لازم به ذكر است پيش از اين محمدعلي اماني زاده مديريت اين اداره كل را برعهده داشت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0